Punkt pobrań materiału biologicznego do przeprowadzenia testu na obecność wirusa SARS-CoV-2.

W Pałuckim Centrum Zdrowia Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
w Żninie funkcjonuje punkt pobrań materiału biologicznego do przeprowadzenia testu na obecność wirusa SARS-CoV-2.

Punkt czynny jest codziennie w godzinach od 1000 do 1200.

Przed zgłoszeniem się na pobranie wymazu obowiązuje wcześniejsza, telefoniczna rejestracja, bez której nie ma możliwości pobrania wymazu!

Rejestracji można dokonywać od poniedziałku do piątku, telefonicznie
w godzinach od 700 do 1000 i od 1200 do 1400 pod numerem telefonu:

602 525 136

Do punktu mogą zgłaszać się osoby skierowane na badanie w kierunku zakażenia wirusem SARS-CoV-2 przez: Sanepid, lekarza POZ poprzez aplikację gabinet.gov.pl oraz osoby skierowane do sanatorium. Badanie jest bezpłatne i finansowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia.

Poniżej link do strony, na której wymieniona jest lista punktów „drive-thru”, do których również można zgłaszać się, celem pobrań materiału biologicznego do przeprowadzenia testu na obecność koronawirusa.

Pacjent po zalogowaniu się na swoim Internetowym Koncie Pacjenta (pacjent.gov.pl), może sprawdzić wyniki testu na COVID19, punkty pobrań (drive thru), długości trwania kwarantanny/izolacji, czy dawkowanie leków oraz dane dostępowe e-recept i e-skierowań.

Przewiń do góry Skip to content