Szczepienia w celu czynnego uodpornienia przeciw infekcji wirusa SARS-CoV-2.

Zgodnie z harmonogramem szczepień w  grupie 0 ,zostaną one wykonane u osób pracujących w opiece zdrowotnej, pomocy społecznej , domach pomocy społecznej oraz w inspekcji sanitarnej. Chęć zaszczepienia w tej grupie zadeklarowało ponad 600 osób. Szczepienia rozpoczniemy w najbliższych dniach.  Podawana będzie szczepionka mRNA Comirnaty firny Pfizer i Biontech. Ulotka dla pacjenta szczegółowo opisująca działanie w.w preparatu załączona jest poniżej, gorąca prośba o zapoznanie się z nią przed udaniem się na szczepienie.

Szczepienia dla grupy 0 prowadzone będą w Pałuckim Centrum Zdrowia Sp z o.o. w Poradniach Specjalistycznych – Poradni Medycyny Pracy. O terminie szczepienia, każdy uprawniony zostanie poinformowany przez pracodawcę lub telefonicznie przez wykonujących szczepienie. Z uwagi na bardzo ograniczony czas wykonania w.w szczepień, konieczność podania 2 dawek w odstępach 21 dniowych prosimy o bezwzględną punktualność w dotarciu do punktu szczepień w wyznaczonym dniu i godzinie.

Koniecznie proszę  wydrukować „ ankietę przed szczepieniem „ zamieszczoną poniżej, starannie ją wypełnić i wraz z nią zgłosić się do punktu szczepień.

ANKIETA PRZED SZCZEPIENIEM
ULOTKA DLA PACJENTA
ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH SZCZEPIEŃ 

Jeżeli macie Państwo pytania związane ze szczepieniem zakwalifikowanych w grupie 0 proszę o telefon – 600 272 979

 

Koordynator ds. szczepień p/Covid 19

Tomasz Zwolenkiewicz

 
 
 

Przewiń do góry Skip to content